پارسي نامه
مجله الکترونيکي اعضاي پارسي بلاگ
مطالب اين مجله توسط دبيران منتخب از بين وبلاگ نويسان پارسی بلاگ، برگزيده مي شود

  اولين مقدمه کلاس عشق و ايثار
اولين درس کلاس عشق و ايثار در راه خدا را در مدرسه سعدي اهواز در نزد شهيد چمران آموختم و آخرين جلسه درس با ايشان، در شب ميلاد فرخنده حضرت بقيه الله بود، که مدينه الفاضله بعد از ظهور حضرتل را برايمان ترسيم و تفسير کرد
  انسانِ كامل
علي(ع) معنا و مفهوم كتاب وحي قران است/ علي (ع) توحيد را معنا> علي(ع) مفهوم ايمان است/ علي(ع) سرتا به پا غرق است در معبود بي همتا/ علي(ع) انسان كامل بلكه حتي فوق انسان است/ به هردم تار و پود شيعه ورد يا علي(ع) گويد/ ولاي حيدر كرار(ع) ما را بهتر از جان است/ به دل مهر علي(ع) در سينه حب مرتضي(ع) داريم.
  انتفاضه
افسوس هست ، ماتم نان ترس جان هنوز/ خوف از فريب و توطئه ي اين و آن هنوز/ افساد مي کنند ستم گستران غرب/ بيداد مي کنند فرومايگان هنوز/ مي خواستيم تا که نباشد ، دريغ هست/ از ديو يادبود و ز شيطان نشان هنوز/ با فتنه هاي دائم شيطان اکبر است/ نسل بشر به زحمت و آتش به جان هنوز/ در ادعاي نظم نوينش يکي نگر.
  به رزمندگان غزه
فرصتي براي گريستن نيست؛ شش ماهه ات را به خاک بسپار. بي غسلي و کفني، با لبخندي وصلواتي! فرصتي براي گريستن نيست. تفنگت را بر دار و موشک دست سازت را و خشمت را به شکم هاي متورم از نفت! اميدي نيست به آن سوي ديوار هاي طلا! فرصتي براي گريستن نيست شش ماهه ات را به خاک بسپار با لبخندي وصلواتي!
  نشاني مستقيم
اي آنكه نيست از تو در عالم كريم‌تر/ از بيم توست چشمه‌ي چشم جحيم، تر/ شهر فراق، كوي تمنّا، پلاك عشق/ حيران شدي ؟ ... نشاني از اين مستقيم‌تر!؟/ بي دست و پا، فلك زده ، بيمار و دادخواه/ حال كه هست از حال من وخيم تر/ مي‌بيني و به رويم هرگز نياوري/ اي يار با وفاي من از تو حليم‌تر !؟/ بر اين كوير خشكِ عظيم البلاي من.
By: ParsiBlog.com ® Team © 2003